array(1) { [0]=> string(16) "no selected file" }

 

 

 

اولین قدم برای استفاده از امکانات وب سایت موسسه حقوقی داد آفرید دلارا داشتن حساب کاربری می باشد که با ثبت نام ایجاد می شود. شما متعهد می گردید در تمامی فرمهای مربوطه که در اختیار شما قرار می گیرد، اطلاعات درست، دقیق و کامل را ثبت نمایید.

 

برای انجام درخواست در وب سایت موسسه حقوقی داد آفرید دلارا موکل/مشتری و وکیل/حقوقدان بصورت مستقیم با هم در ارتباط اند. بصورتی که موکل/مشتری درخواست  خود را به وکیل/حقوقدان مورد نظر می سپارد و وکیل/حقوقدان انجام درخواست  را در سایت تائید می کند. موکل/مشتری موافقت میکند که مبلغ را از طریق امکاناتی که سایت در اختیار وی قرار میدهد پرداخت کند، و وکیل/حقوقدان موافقت می کند که درخواست  را با شرایط توافق نامه بین موکل/مشتری و وکیل/حقوقدان، و در نظر گرفتن قوانین سایت تحویل دهد. شما متعهد میشوید مغایر با شرایط این توافق نامه، توافقی با موکل/مشتری یا وکیل/حقوقدان منعقد نسازید.

 

قبل و بعد از بسته شدن درخواست ، شما مجاز به مذاکره قیمت برای انجام درخواست  در خارج از سایت نمی باشید. این مسئله همچنین شامل درخواست هایی که بدون انتخاب وکیل/حقوقدان بسته شده است نیز می باشد. در صورت افزایش قیمت (بالاتر از قیمت پیشنهاد شده) درخواست ، دو طرف قرارداد باید موسسه حقوقی داد آفرید دلارا رادر جریان قرار دهند..

 

شما مجاز به ارسال پیشنهاد پائین به منظور مذاکره مجدد قیمت با وکیل/حقوقدان نمی باشید، سعی ما ایجاد بستری سالم برای رقابت و اجرای سالم درخواست  ها میباشد. ما معتقدیم کمیسیون موسسه حقوقی داد آفرید دلارا در قبال خدماتی که ارائه میدهیم منطقی و منصفانه است، بنابراین موسسه حقوقی داد آفرید دلارا هیچگونه عملکرد خلاف قوانین را نمی پذیرد.

 

شما مجاز به ارتباط با سایر کاربران نیستید مگر اینکه در ارتباط با درخواست  باشد. موسسه حقوقی داد آفرید دلارا گفتگو پیرامون درخواست  را در اختیار شما قرار داده است تا گفتگوهای لازم قبل از تائید درخواست  را انجام دهید. درخواست هایی که با لوگوی مخصوص مشخص شدهاند بدین معنا هستند که موکل/مشتری از ابتدا مبلغ مشخصی را پرداخت کرده است و فقط در درخواست های تمام وقت وکیل/حقوقدان و موکل/مشتری مجاز به درج شماره تماس یا ایمیل در پیام خصوصی میباشند.

 

تمام ارتباطات، اطلاعات و پرداخت ها می بایست از طریق امکاناتی باشد که موسسه حقوقی داد آفرید دلارا از طریق وب سایت در اخیتار کاربران قرار داده است.

 

کاربران ممکن است برای نقض قوانین سایت اخطار دریافت کنند، اخطار اول دسترسی کاربر را محدود نخواهد کرد اما درصورت ارسال اخطار دوم سیستم بصورت خودکار کاربر را مسدود خواهد کرد و حساب کاربری مسدود شده، به هیچ عنوان باز نخواهد شد

 

درصورتی که کاربر در حساب خود موجودی داشته باشد موجودی وی پس از گذشت 90 روز و به شرط آنکه کاربر هیچ بدهی به کاربران دیگر و سایت نداشته باشد به وی بازگردانده می شود. بدهی های کاربر از مبلغ موجودی وی در حساب کاربری تسویه خواهد شد.

 

 موکل/مشتری و وکیل/حقوقدان نسبت به یکدیگر در قبال درخواست  مسئولیت دارند. وقتی شما وارد معامله با کاربر دیگر می شوید بدان معناست که شما بصورت قانونی وارد قرارداد با کاربر دیگری شده اید. مگر آنکه این معامله قوانین کشوری یا قوانین سایت را نقض کند شما مسئول تعهدات خود نسبت به کاربر مشتری خود هستید و شما می بایست این اطمینان را در کاربر مشتری ایجاد کنید که به تعهدات خود پایبند خواهید ماند. اگر کاربر دیگر از تعهدات خود نسبت به شما سر باز زد و بطور کلی یا قسمتی از تعهدات خود را انجام نداد خود این شخص مسئول بوده و وب سایت موسسه حقوقی داد آفرید دلارا در قبال چنین اتفاقی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

 رابطه بین کاربران کاملا مستقل است. توافق نامه بین کاربران، مشارکت، سرمایه گذاری مشترک یا رابطه استخدامی بین کاربران نیست.

 

 

 

سیستم بیعانه یا پرداخت امن

 

 موکل/مشتری : موکل/مشتری می بایست برای انجام درخواست  برای وکیل/حقوقدان پرداخت امن ایجاد کند، این مبلغ تا زمانی که موکل/مشتری آن را آزاد نکند نزد موسسه حقوقی داد آفرید دلارا به امانت باقی می ماند و درصورتی که وکیل/حقوقدان به هر دلیل درخواست  را تحویل ندهد یا درخواست  ای که تحویل می دهد از استاندارد لازم برخوردار نباشد موکل/مشتری می تواند از طریق ایجاد اختلاف درخواست خود را برای پس گرفتن وجه درخواست  ثبت کند.

 

وکیل/حقوقدان: نمی بایست قبل از ایجاد کل مبلغ درخواست بصورت پرداخت امن درخواست  را تحویل دهد. درغیر اینصورت ریسک عدم دریافت وجه درخواست  به عهده وی خواهد بود. همینطور درصورتی که پس از تحویل درخواست  موکل/مشتری مبلغ پرداخت امن را برای وکیل/حقوقدان آزاد نکند وکیل/حقوقدان می تواند از طریق ایجاد اختلاف درخواست خود را برای دریافت مبلغ درخواست  ثبت کند.

 

کلیه پرداخت های درخواست  ها می بایست از طریق این سیستم انجام شود و هر گونه پرداخت خارج از این سیستم خلاف قوانین سایت بوده و حساب هر دوکاربر مسدود خواهد شد.

 

وکیل/حقوقدانان فقط میبایست معادل مبلغی که میخواهند درخواست را انجام دهند پیشنهاد ارسال کنند. ارسال پیشنهاد نامتعارف یا بصورت ساعتی مجاز نمیباشد، همینطور موکل/مشتری نباید هنگام ایجاد درخواست ، درخواستی را که منجر به ارسال پیشنهاد نامتعارف میشود را ثبت کند.

 

 

 

موکل/مشتری موافقت می کند

 

موکل/مشتری مجاز به توزیع مجدد محتوای سایت نمی باشد این موضوع از پیام های خصوصی گرفته تا تیکت های بخش پشتیبانی و در کل تمامی محتوای بوجود آمده پیرامون درخواست را شامل می شود.

 

موکل/مشتری از حساب خود برای ایجاد درخواست  های نادرست و گمراه کننده استفاده نمی کند.

 

موکل/مشتری درخواستهایی که خلاف قوانین جاری کشور، و مخالف با شئونات اخلاقی است را ایجاد نمی کند..

 

موکل/مشتری تمامی قوانین که در سایت قرار می گیرد احترام می گذارد

 

با وکیل/حقوقدانان و موکل/مشترییان به منظور متقاعد کردن آنها از عدم استفاده از امکانات موسسه حقوقی داد آفرید دلارا تماس حاصل نکنند.

 

وارد درگیریهای لفظی، غیراخلاقی، بیادبی و رفتارهای غیرحرفه ای با یکدیگر نشوند.

 

بیش از یک حساب کاربری ایجاد نکنند.

 

 

 

وکیل/حقوقدان موافقت می کند

 

وکیل/حقوقدان مجاز به توزیع مجدد محتوای سایت نمی باشد این موضوع از پیام های خصوصی گرفته تا تیکت های بخش پشتیبانی و در کل تمامی محتوای بوجود آمده پیرامون درخواست  را شامل می شود.

 

وکیل/حقوقدان به تمامی قوانین که در سایت قرار میگیرد، احترام میگذارد.

 

تمامی محتوا و اطلاعات روی سایت (از جمله، پیام ها ، داده ها ، اطلاعات ، متن ، موسیقی ، صدا ، عکس ، گرافیک ، ویدئو ، بازخورد ، شهرت ، بررسی ، آیکون و یا موارد دیگر) همه متعلق به وب سایت موسسه حقوقی داد آفرید دلارا می باشند. تمامی کاربران موافقت میکنند که این اطلاعات، وب سایتها و محصولات را کپی، پخش مجدد، و فروش مجدد نکنند. همچنین موافقت میکنند از سایت به منظور اهداف تبلیغاتی استفاده نکنند.

 

 

 

حل اختلاف

 

موسسه حقوقی داد آفرید دلارا روشی برای حل اختلاف در اختیار کاربرانی که از روش بیعانه برای پرداخت استفاده می کنند قرار می دهد که بتوانند اختلافات خود را به راحتی حل کنند. با استفاده از حل اختلاف شما موافقت می کنید و اذعان دارید که.

 

اگر شما ترجیح می دهید وکیل داشته باشید، می بایست دنبال مشاور حقوقی بگردید که مدارک لازم برای اجرای این کار را داشته باشد. در این زمینه موسسه حقوقی داد آفرید دلارا هیچ کمکی نمی تواند ارائه کند.

 

در صورت بروز اختلاف بین موکل/مشتری و وکیل/حقوقدان برای آزادسازی بیعانه یا بازگشت بیعانه هر یک از این دوطرف (وکیل/حقوقدان یا موکل/مشتری) می توانند اقدام کنند و طرف مقابل از طریق اطلاعیه آگاه خواهد شد.

 

شما موافقت می کنید که در صورت بروز هرگونه خسارت احتمالی که از استفاده از بیعانه یا حل اختلاف ممکن است برای شما بوجود بیاید وب سایت موسسه حقوقی داد آفرید دلارا را مسئول نمی شناسید و به سایت صدمه نمی زنید.

 

هر یک از طرفین می توانند اختلاف خود را به بخش داوری واگذار نمایند. پس از آن تیم موسسه حقوقی دادآفرید دلارا به عنوان تیم داوری وارد عمل شده و بر اساس شواهد و مدارک رای خود را صادر خواهد کرد. شما تصدیق میکنید که حکم تیم داوری، نهایی ،لازم الاجرا و غیر قابل اعتراض است. موسسه حقوقی دادآفرید دلارا با توجه به رای تیم داوری می تواند بدون صدور اجرائیه قانونی وجه امانت را به محکوم له پرداخت نماید

 

اگر شما تیم داوری را برای حل اختلاف خود انتخاب می کنید موافقت می کنید تا تیم داوری به منظور حل اختلاف همه مکاتبات، فایل های ضمیمه در رابطه با درخواست  را بررسی کنند، بخوانند

 

شما می بایست تمامی مدارک لازم را که به حل سریع تر اختلاف کمک می کند، در اختیار تیم داوری قرار دهید.

 

 

 

کپی رایت

 

تمامی اطلاعات و محتوای وب سایت موسسه حقوقی داد آفرید دلارا، اعم از متن، گرافیک، وب سایت، تصاویر، آرم و لوگو متعلق به موسسه حقوقی داد آفرید دلارا می باشد و تمام حقوق برای وی محفوظ است.

 

 

 

 

 

 • aeen_ghozat.jpg
 • aeen_madani.jpg
 • aeen_madani00.jpg
 • ara_entezami.jpg
 • ara_entezami_hoghooghi.jpg
 • ara_vahdat.jpg
 • asasi.jpg
 • border1.png
 • chek.jpg
 • ejra_ahkam_madani.jpg
 • ketab5.jpg
 • madani.jpg
 • madani00.jpg
 • mashvarati.jpg
 • mohkoomiyat_mali.jpg
 • mojazat92.jpg
 • mojer1356.png
 • mojer1362.png
 • mojer1376.png
 • nezarat.jpg
 • nezarat_ghozat.jpg
 • tashkil_dadghah.jpg
 • tejarat.png

Back to Top

ساعات پاسخگویی و پشتیبانی همه روزه به جز روزهای تعطیل ازساعت 8-12
Template Design:Dima Group