کارگاه آموزشی فن دفاع در دعاوی بانکی

کارگاه آموزشی فن دفاع در دعاوی بانکی

در دنیای پیچیده‌ی حقوقی امروز، دفاع از حقوق تسهیلات‌گیرندگان بانکی و ضامنین آنها نیازمند دانش و توانایی خاصی است. برخی تیم‌های حقوقی و وکلای بانکها، متاسفانه! به دنبال منحرف کردن ذهن قضات و کارشناسان هستند، که این امر باعث می‌شود دفاع از حقوق پایمال شده تسهیلات‌گیرندگان و حتی دفاع از حقوق ضامنین و راهنین آنها بسیار دشوار شود. در این شرایط، آگاهی از فنون دفاعی اهمیت بسزایی پیدا می‌کند.

کارگاه آموزشی برای آموختن فن‌های دفاع در دعاوی بانکی نقش کلیدی در رسیدن به عدالت دارد. این کارگاه‌ها به وکلا، مشاورین حقوقی و تسهیلات‌گیرندگان و حتی ضامنین و راهنین آنها کمک می‌کنند تا به روش‌های مناسب برای مقابله با تلاش‌های ناعادلانه برخی از وکلای بانکها آگاه شوند. از طرفی، این دوره‌ها به آنها کمک می‌کند تا در مواجهه با چالش‌های حقوقی با اطمینان بیشتری عمل کنند و از حقوق خود یا موکل خود دفاع کنند.

اگر شما و همکارانتان تمایل به برگزاری یک کارگاه آموزشی در این زمینه دارید، ما آماده‌ایم تا کارگاهی کوچک (حداکثر ده نفره) برای شما و همکارانتان برگزار کنیم. این کارگاه آموزشی به شما و دیگر شرکت‌کنندگان کمک می‌کند تا با فنون دفاعی در دعاوی بانکی آشنا شوید و با اطمینان بیشتری در مواجهه با چالش‌های حقوقی عمل کنید. برای برنامه‌ریزی و برگزاری این کارگاه آموزشی، می‌توانید با ما تماس بگیرید و نیازها و انتظارات خود را در مورد محتوای آموزشی ارائه دهید. ما با کمال میل در خدمت شما هستیم و آماده‌ایم تا تجربیات خود را در بیش از ۶۰۰ پرونده تسهیلاتی، با شما به اشتراک بگذاریم.

سوالات احتمالی و پاسخ‌ها

متاسفانه خیر، شرکت‌کنندگان باید یک گروه 8 تا 10 نفره از همکاران یا دوستان با نیازهای مشترک تشکیل دهند. این کار باعث می‌شود که کارگاه مشارکت‌بنیان باشد و نتیجه‌گیری بهتری نسبت به کلاس‌های معمولی داشته باشد.

شما می‌توانید با همکاران یا دوستانی که در زمینه دعاوی بانکی نیاز به آموزش دارند، تماس بگیرید و علاقه‌مندی خود را برای شرکت در کارگاه بیان کنید. در صورت توافق، یک گروه تشکیل دهید و با ما تماس بگیرید تا برنامه‌ریزی و برگزاری کارگاه را آغاز کنیم.

بله، محل برگزاری کارگاه بر عهده گروه است. می‌توانید کارگاه را در محل کار، یک سالن کنفرانس یا هر مکان دیگری که مناسب باشد برگزار کنید.

بله، کارگاه در سایر استان‌ها برگزار می‌شود. هزینه مکان و سفر بر عهده متقاضیان است.

خیر، کارگاه بر اساس نیاز گروه طراحی می‌شود.

خیر، هدف از کارگاه انتقال تجربیات عملی و باین فنون دفاع است که در عمل برای مخاطبین کاربرد دارد

حق‌الزحمه کل گروه  20 میلیون تومان است و هزینه پذیرایی و مکان بر عهده متقاضیان است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 4.3]
جهت اطلاعات بیشتر یا مشاوره، با ما در تماس باشید:

1 در مورد “کارگاه آموزشی فن دفاع در دعاوی بانکی”

  1. بانک قرض الحسنه مهراقتصاد بخاطر ی تسهیلات بیست میلیونی پنجاه میلیون ازمن کشید بالا بعدا ک متوجه شدم بخشنامه داشتن میتونستن جریمه رو ببخشن اما رییس عقده ایش نمیذاشت چجورمیتونم حقم رو پس بگیرم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید